Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Erica Ms. Erica
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Xinxiang Lifeierte Filter Corp.,Ltd

За нас

Quality is our middle name

За нас

Xinxiang Lifeierte Filter Corp.,Ltd

Xinxiang Lifeierte Filter Corp., Ltd (код на акции: 837936) е специјализирана за производство на филтри, опрема за филтрирање и систем за животна средина, и др, лоциран во Ситинџијанг Сити-центарот на филтрацијата во Кина. Лефилтер има супериорен тим за R&D, професионален технички тим, искусен тим за продажба во странство и совршен систем за услуга по продажбата. Ние Луфилтер луѓето ќе се потрудиме да ги задоволиме барањата на клиентите. Нашите главни производи вклучуваат хидраулични филтри, филтри за компресори, филтри за воздух и собирачи на прашина и филтри за вода., Кои широко се користат во производство на електрична енергија и нуклеарна енергија, челична мелница, металуршка индустрија, петрохемиски, нафта и гас, рафинерии, текстил, авто мотор и инженеринг, хартија мелници, храна и пијалоци, третман на вода, фабрика за цемент, бродоградба, обложување во прав, рударство, заварување и сечење и др. „Квалитетот е нашата култура“ ние сепак инсистираме, како наша деловна цел. Ние, како и секогаш, ќе понудиме нови и стари клиенти со најквалитетна услуга. Добредојдовте вие ​​и вашата стручна екипа во посета на нашата фабрика !!!

Product Showcase

Прочистувач на вода за пиење ХАТ-8001

Прочистувач на вода за пиење ХАТ-8001

Карактеристики на производот на теренски прочистувач на вода од порцелан диатом Прочистувачот на вода на сцена од диатом порцелан е посветен на индустријата за прочистување на водата од нејзиното основање, Водечки како камен-темелник, квалитет на производот како јадро, посветен на недостатоците на старомодните...

Прочистувач на вода за порцелан Diatom за домаќинства HAT-8001

Прочистувач на вода за порцелан Diatom за домаќинства HAT-8001

Карактеристики на производот на теренски прочистувач на вода од порцелан диатом Прочистувачот на вода на сцена од диатом порцелан е посветен на индустријата за прочистување на водата од нејзиното основање, Водечки како камен-темелник, квалитет на производот како јадро, посветен на недостатоците на старомодните...

Прочистувач на вода на порцелан Diatom на сцена HAT-8001

Прочистувач на вода на порцелан Diatom на сцена HAT-8001

Карактеристики на производот на теренски прочистувач на вода од порцелан диатом Прочистувачот на вода на сцена од диатом порцелан е посветен на индустријата за прочистување на водата од нејзиното основање, Водечки како камен-темелник, квалитет на производот како јадро, посветен на недостатоците на старомодните...

Избрана производи

Контактирајте не

  • Тел:86-373-2515856

    Мобилен телефон: +8613069352523

  • Адреса:Filter Industrial Park, High-tech Industrial Development Zone,, Xinxiang, Henan

    Земја / регион:China

  • Веб-страница:https://www.chinafiltrations.com

    Изложбен салон Босго:http://lefilters.mk.bossgoo.com

  • Е-пошта:overseas@xxfilter.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи